Організація доступу до Апеляційного суду міста Києва


Особи, уповноважені на забезпечення організації доступу до Апеляційного суду міста Києва:

ПІБ

Номер телефону

Адреса електронної пошти

Майстро Мілена Михайлівна

(044) 284-15-77

inbox@kia.court.gov.ua

Фетісов Ігор Віталійович 

(044) 284-15-51

inbox@kia.court.gov.ua

 

Відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 26 грудня 2016 року № 1352 «Про затвердження Тимчасового порядку забезпечення охорони судів, органів та установ системи правосуддя, а також підтримання громадського порядку в них» охорона приміщень  та підтримання громадського порядку у судах, здійснюється підрозділами Національної поліції України та Національної гвардії України тимчасово, на період до початку виконання в повному обсязі повноважень Служби судової охорони.

Під час здійснення охорони та пропускного режиму в судах, інших органах та установах системи правосуддя поліцейські та військовослужбовці Національної гвардії України керуються Конституцією України, законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, іншими нормативно-правовими актами в зазначеній сфері, а також Тимчасовим порядком забезпечення охорони судів, органів та установ системи правосуддя, а також підтримання громадського порядку в них.

Пропуск осіб до приміщення Апеляційного суду міста Києва, здійснюється в робочі дні та години згідно з установленим головою суду, розпорядком роботи.

Понеділок – Четвер

П’ятниця

 

Перерва

 

з 09:00 до 18:00

з 09:00 до 16:45

з 13:00 до 13:45

 

На вході до приміщення Апеляційного суду міста Києва, облаштований пункт пропуску з відповідними технічними засобами контролю та зв’язку. Поряд із пунктами пропуску обладнані камери схову.

З метою ідентифікації осіб, які прибули до суду, їх пропуск здійснюється на підставі документа, що посвідчує особу:

– паспорта громадянина України;

– паспорта громадянина України для виїзду за кордон;

– службового посвідчення;

– національного посвідчення водія України;

– пенсійного посвідчення;

– іншого офіційного документа, що містить фотокартку особи та печатку установи, яка видала документ.

Пропуск до приміщень Апеляційного суду міста Києва осіб, що прибули на засідання та інші заходи (наради, переговори тощо), здійснюється за списками, підписаними головою суду або керівником апарату, після пред’явлення документа, що посвідчує особу.

Якщо в особи немає документа, який посвідчує особу, поліцейський або військовослужбовець Національної гвардії України інформує про це керівника або заступника керівника апарату, який повинен встановити особу та мету візиту відвідувача, а також вирішити питання щодо можливості пропуску такої особи до приміщення.

Працівники засобів масової інформації пропускаються за пред’явленням документа, що посвідчує особу працівника засобу масової інформації (редакційне посвідчення, інший документ, виданий редакцією відповідного засобу масової інформації, тощо). Використання ними під час судового засідання аудіо-, відео-, кіно-, фотоапаратури здійснюється в порядку, установленому процесуальним законодавством.

Забороняється пропуск до приміщень судів, інших органів та установ системи правосуддя осіб:

1) з ознаками алкогольного чи наркотичного сп’яніння;

2) з тваринами;

3) з вогнепальною, газовою зброєю та пристроями для відстрілу патронів із гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, балончиками, спорядженими речовиною сльозогінної (сльозоточивої чи дратівної) дії, крім осіб, визначених у пункті 12 розділу II «Тимчасового порядку забезпечення охорони судів, органів та установ системи правосуддя, а також підтримання громадського порядку в них»;

4) з легкозаймистими, вибухонебезпечними, радіоактивними та отруйними речовинами;

5) з колюче-ріжучими предметами;

6) з валізами, господарськими сумками, пакетами великих розмірів (600x400x200 мм).

При вчиненні особами протиправних дій стосовно суддів, працівників апарату суду, учасників судового процесу, працівників інших органів та установ системи правосуддя, осіб, що перебувають у приміщенні суду, поліцейські та військовослужбовці Національної гвардії України зобов’язані невідкладно вжити заходи, передбачені законами України «Про Національну поліцію» та «Про Національну гвардію України».