Колишнього Міністра юстиції України Лавриновича О.В. звільнено з-під варти в залі Апеляційного суду міста Києва


27 вересня 2017 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду міста Києва розглянула апеляційну скаргу, подану стороною захисту в інтересах підозрюваного Лавриновича О.В., на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 15 вересня 2017 року, якою задоволено клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах управління спеціальних розслідувань Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та застосовано щодо підозрюваного Лавриновича О.В. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, без визначення альтернативного запобіжного заходу у вигляді застави, строком до 02 листопада 2017 року включно.

За результатами апеляційного розгляду колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду міста Києва постановила:

апеляційну скаргу сторони захисту, подану в інтересах підозрюваного Лавриновича О.В. – задовольнити;

ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 15 вересня 2017 року – скасувати;

постановити нову ухвалу,  якою в задоволенні клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах управління спеціальних розслідувань Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою щодо Лавриновича О.В. – відмовити.

Лавриновича О.В. звільнити з-під варти в залі суду.

Інформує Прес-служба Апеляційного суду міста Києва