Суддя Апеляційного суду міста Києва Ольга Юрдига взяла участь у семінарі з питань протидії корупційним правопорушенням


В умовах сучасного суспільного розвитку та інтеграції України до загальносвітових глобалізаційних процесів однією з найбільших та найнебезпечніших загроз залишається корупція та її неконтрольоване проникнення в усі сфери суспільно-політичного, соціально-економічного та правового життя нашої держави.

Сприйняття корупції як однієї із основних загроз стабільному функціонуванню держави та істотної перепони на шляху її розвитку є загальновизнаним та найбільш поширеним у сучасному суспільстві.

Незважаючи на активну розбудову національного антикорупційного законодавства, питання протидії корупційним правопорушенням не втратили своєї актуальності й нині.

Відтак, 06 листопада 2017 року у стінах Департаменту захисту економіки Національної поліції України відбувся семінар для співробітників територіальних підрозділів на тему: «Актуальні питання та методологія виявлення правопорушень, пов’язаних з корупцією. Взаємодія правоохоронних органів в адміністративному процесі».

Від Апеляційного суду міста Києва участь у семінарі взяла суддя-спікер, суддя судової палати з розгляду кримінальних справ Ольга Юрдига.

DSC_0053

Семінар відбувся у форматі 3D погляду: представники судової влади, прокуратури та адвокатського корпусу висловили позиції по найбільш проблемних питаннях, пов’язаних з корупційними правопорушеннями.DSC_0023

У ході семінару  учасники мали змогу обговорити не тільки питання практичного застосовування норм процесуального законодавства, а і проблеми, з якими стикаються співробітники під час виявлення правопорушень та шляхи їх вирішення. 

Переконані, що протидія корупційним правопорушенням може дати суттєві результати лише тоді, коли вона базується на державному законодавстві, на наукових засадах, системному підході та ефективній її організації. А отже, проведення подібних заходів свідчить не лише про актуальність заявленої проблематики, але й про здатність української фахової спільноти сприймати виклики соціальних проблем та якісно напрацьовувати шляхи їх подолання.DSC_0193

Повідомляє Прес-служба Апеляційного суду міста Києва