Інформуємо щодо розгляду апеляційної скарги сторони захисту в інтересах заступника Міністра оборони України Павловського І.В.


09 листопада 2017 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду міста Києва розглянула апеляційну скаргу адвоката в інтересах підозрюваного Павловського І.В., подану на ухвалу слідчого судді Солом’янського районного суду міста Києва від 12 жовтня 2017 року. Вказаною ухвалою суду першої інстанції залишено без задоволення клопотання детектива Третього відділу детективів Першого підрозділу детективів Головного підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро України та застосовано щодо підозрюваного Павловського І.В. запобіжний захід у вигляді домашнього арешту строком на 2 місяці, із забороною залишати цілодобово житло.

За результатами апеляційного розгляду колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду міста Києва постановила:

апеляційну скаргу адвоката, що діє в інтересах підозрюваного Павловського І.В. – задовольнити частково;

ухвалу слідчого судді Солом’янського районного суду міста Києва від 12 жовтня 2017 року – скасувати;

постановити нову ухвалу, якою клопотання детектива Третього відділу детективів Першого підрозділу детективів Головного підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро України про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою – задовольнити частково.

Застосувати до підозрюваного Павловського І.В. запобіжний захід у вигляді особистої поруки Героїв України Герасименка Ігоря Леонідовича та Пархун Олександра Володимировича.

Одночасно відповідно до ч. 5 ст. 194 КПК України покласти на  підозрюваного Павловського І.В. наступні обов’язки:

  • не відлучатися із населеного пункту, в якому він зареєстрований, проживає чи перебуває, без дозволу детектива, прокурора або суду;
  • повідомляти про зміну свого місця проживання;
  • утримуватися від спілкування зі свідками та іншими підозрюваними у цьому кримінальному провадженні;
  • здати на зберігання до відповідних органів свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну.

Визначено строк дії обов’язків до 10 грудня 2017 року.

Повний текст ухвали буде оголошено 14 листопада 2017 року о 17 год. 10 хв.

 Повідомляє Прес-служба Апеляційного суду міста Києва