Новорічне свято – кожній дитині


У нашому житті трапляються моменти, коли ми опиняємось у казці – у дивовижному світі мрій та фантазій, надзвичайно радісному і святковому для всіх нас, бо тоді ми душею і спогадами повертаємось у своє дитинство.

Новорічні свята – саме той час, коли всі діти чекають на диво, подарунки та справжнє свято, особливо це стосується дітей, що позбавлені батьківської любові та ласки. Вони позбавлені родинного тепла, але їхні душі – наповнені світлом, а серця – гарячим теплом.

Тому саме напередодні Нового року та Різдва, 27 грудня 2017 року в Апеляційному суді міста Києва відбулося  свято новорічної ялинки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Справжні казкові герої завітали до затишної конференц-зали Апеляційного суду міста Києва аби привітати малечу з прийдешніми новорічними святами. Такі заходи вже стали однією з багатьох добрих традицій, започаткованих головою Апеляційного суду міста Києва Ярославом Головачовим, оскільки бачити радісні дитячі очі та щирі усмішки – справжнє щастя.DSC_0328DSC_0400DSC_0383

Запрошені на свято казкові герої створили справжню атмосферу різдвяних та новорічних свят, подарували малечі гарний передсвятковий настрій. Багато позитивних емоцій викликала у дітвори театралізовано-розважальна програма. Хлопчики та дівчатка охоче брали участь у конкурсах, іграх та вікторинах, були активними учасниками захопливої новорічної програми. Крім того, дітлахи мали мoжливість власнoруч вигoтoвити нoвoрічні прикраси, адже для них було організовано відповідні майстер-класи. Тож розмаїття веселощів не залишили байдужою жодну дитину, а приємним сюрпризом для них стали новорічні подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

DSC_0358

До святкових привітань приєдналися також вихованці дитячого будинку «Отчий дім», які влаштували для працівників суду різдвяний вертеп. Прекрасні костюми, майстерно зіграні ролі,чарівні звуки колядок – все це не залишило байдужим жодного глядача. Маленькі актори відтворили неймовірну реальну історію знедолених дітей, які напередодні різдвяних свят знайшли  батьківську любов і турботу. Своїм виступом вони нагадали всім нам, що сім’я, родина – це найвища цінність на Землі, яка робить життя кожної людини щасливим, повноцінним та плідним.

DSC_0268

Тож казка, що занурила всіх нас у дитинство і вкотре нагадала людям, що вже зовсім-зовсім скоро настане Новий рік, продовжується. Разом з нею продовжується таке надзвичайне очікування різдвяних чудес у наших серцях.

Тож вірте у дива, бо вони таки трапляються!

 

Фотозвіт – http://www.apcourtkiev.gov.ua/?p=12857

Повідомляє Прес-служба Апеляційного суду міста Києва