Інформуємо щодо розгляду апеляційної скарги сторони захисту у кримінальному провадженні про відсторонення від посади В.М.Мангера, підозрюваного в організації вбивства Катерини Гандзюк


21 березня 2018 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційні скарги сторони захисту, подані в інтересах підозрюваного Мангера В.М., на ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 6 березня 2019 року. Вказаною ухвалою суду першої інстанції  частково задоволено клопотання прокурора та відсторонено підозрюваного Мангера В.М. від посади Голови Херсонської обласної ради на строк до 6 квітня 2019 року.

За результатами апеляційного розгляду ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 6 березня 2019 року залишено без змін, апеляційні скарги сторони захисту – без задоволення.

Нагадаємо, В.М. Мангер підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 27, п. 4, п. 6, п. 11, п. 12 ч. 2 ст. 15 Умисне вбивство») Кримінального кодексу України.

 

                                       Інформує Прес-служба Київського апеляційного суду