Київський апеляційний суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги у справі за позовом екс-голови ДФС України Романа Насірова до лікаря, який свідчив у справі проти нього


11 квітня 2019 року Київський апеляційний суд у відкритому судовому засіданні розглянув апеляційні скарги, подані представником позивача Насірова Р.М. та представником відповідача Соколова М.Ю. на рішення Шевченківського районного суду міста Києва від 19 грудня 2018 року, яким відмовлено у повному обсязі у задоволенні позову Насірова Р.М. до Соколова М.Ю., Державної установи «Національний науковий центр «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН України» про визнання рішення та дій незаконними, відшкодування моральної шкоди.

За наслідками апеляційного розгляду, апеляційна скарга представника позивача Насірова Р.М. залишена без задоволення, апеляційна скарга представника відповідача Соколова М.Ю. – задоволена частково, рішення Шевченківського районного суду міста Києва від 19 грудня 2018 року в частині відмови стягнення витрат на професійну правничу допомогу – скасовано та постановлено в тій частині нове судове рішення. Стягнуто з Насірова Р.М. на користь Соколова М.Ю. витрати на професійну правничу допомогу в розмірі 13 245 грн. В іншій частині рішення суду залишено без змін.

Інформує Прес-служба Київського апеляційного суду