Київський апеляційний суд застосував запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до одного з підозрюваних у вбивстві директора української компанії німецького концерну Сaparol


01 жовтня 2019 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану прокурором на ухвалу слідчого судді Києво-Святошинського районного суду Київської області від 19 вересня 2019 року,  якою відмовлено у задоволенні клопотання слідчого про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та застосовано до підозрюваного Козирка С.Л.  запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

За результатом апеляційного розгляду апеляційну скаргу прокурора задоволено, ухвалу слідчого судді Києво-Святошинського районного суду Київської області від 19 вересня 2019 року скасовано та постановлено нову, якою клопотання слідчого СВ Києво-Святошинського ВП ГУ НП України в Київській області про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою задоволено.

Застосовано до підозрюваного Козирка С.Л. запобіжній захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб, до 15 листопада 2019 року включно, постановлено взяти підозрюваного Козирка С.Л. під варту в залі суду. 

Нагадаємо, Козирко С.Л. підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого  ч. 1 ст. 255(«Створення злочинної організації»), ч. 3 ст. 28, п. 11, 12, 13 ч. 2 ст. 115(«Умисне вбивство»).

Інформує Прес-служба Київського апеляційного суду