Голову Київського апеляційного суду Ярослава Головачова обрано секретарем Консультативної ради голів судів при Вищій раді правосуддя


18 жовтня 2019 року у великій конференц-залі Київського апеляційного суду відбулося засідання Консультативної ради голів судів при Вищій раді правосуддя. Вказана рада є дорадчим органом, утвореним 30 травня 2017 року з урахуванням положень Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015 – 2020 роки та з метою належної комунікації між Вищою радою правосуддя та судами для забезпечення незалежності судової влади, суду та суддів, колективного вирішення основних питань діяльності судів та виконання інших консультативних функцій.72485257_376286236588472_3627850525791223808_n

У засіданні взяли участь Голова Вищої ради правосуддя Андрій Овсієнко, Голова Верховного Суду Валентина Данішевська, Голова Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Михайло Смокович, Голова Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду Богдан Львов,  Голова Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду Станіслав Кравченко, Голова Ради суддів України Богдан Моніч, Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергій Козьяков, ректор Національної школи суддів, голова робочої групи з питань розвитку законодавства про організацію судової влади та здійснення правосуддя Микола Оніщук, члени Вищої ради правосуддя, голови апеляційних судів, заступник голови Державної судової адміністрації Людмила Гізатуліна, генеральний директор ДП «Інформаційні судові системи» Олег Тертичний, Голова Служби судової охорони Валерій Бондар.

prezidia-a56819aca4

72691421_478602966067260_5333753107027329024_n

 

З вітальним словом до слухачів звернувся Голова Вищої ради правосуддя Андрій Овсієнко, який наголосив на важливості налагодження ефективної взаємодії та об’єднання представників системи правосуддя як на загальнодержавному, так і на місцевому рівнях з метою захисту незалежності суддів та відновлення довіри до судової влади.

Впродовж заходу учасники мали змогу обговорити актуальні питання діяльності судів, зокрема, поділитися проблемами та пропозиціями щодо вирішення кадрових, організаційних, фінансових та інших актуальних питань. Окрему увагу присутніх було приділено питанню умов та строків запровадження Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи та стратегії розвитку Служби судової охорони.

Під час заходу представниками суддівської спільноти було обрано нового секретаря Консультативної ради голів судів, яким став голова Київського апеляційного суду Ярослав Головачов. Нагадаємо, секретар ради, зокрема, здійснює організаційне, документальне та інформаційне забезпечення роботи Консультативної ради, проводить підготовку її засідань тощо. Він обирається відкритим голосуванням строком на один рік.

 

Повідомляє Прес-служба Київського апеляційного суду