Київський апеляційний суд зменшив розмір застави до 20 000 000 гривень для начальника Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України


28 листопада 2019 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану стороною захисту на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 11 листопада 2019 року, якою задоволено клопотання слідчого Територіального управління Державного бюро розслідувань у місті Києві про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та застосовано до підозрюваного Марченка Д.О. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 03 січня 2020 року включно з одночасним визначенням альтернативного запобіжного заходу у вигляді застави у розмірі 76 840 000 у національній грошовій одиниці.

За результатом апеляційного розгляду апеляційну скаргу сторони захисту задоволено частково, ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 11 листопада 2019 року скасовано та постановлено нову, якою клопотання слідчого Територіального управління Державного бюро розслідувань у місті Києві про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою задоволено частково.

Застосовано до підозрюваного Марченка Д.О. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 03 січня 2020 року з одночасним визначенням альтернативного запобіжного заходу у вигляді застави у розмірі 20 000 000 у національній грошовій одиниці.

Нагадаємо, Марченко Д.О. підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 426 («Бездіяльність військової влади») Кримінального кодексу України.

Інформує Прес-служба Київського апеляційного суду