Колишнього Міністра закордонних справ України, підозрюваного у вбивстві Сергія Старицького, залишено під вартою


10 серпня 2020 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану стороною захисту на ухвалу Шевченківського районного суду міста Києва від 13 липня 2020 року, якою задоволено клопотання слідчого Головного управління Національної поліції у Київській області та продовжено щодо підозрюваного К. строк дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до 25 серпня 2020 року з одночасним визначенням альтернативного запобіжного заходу у вигляді застави у розмірі 14 083 400 гривень, з покладенням на підозрюваного, у випадку внесення застави, обов`язків, передбачених ст. 194 КПК України.

За результатом апеляційного розгляду ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 13 липня 2020 року залишено без змін, апеляційну скаргу сторони захисту – без задоволення.

Нагадаємо, громадянин К. підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 («Умисне вбивство») Кримінального кодексу України.

Інформує Пресслужба Київського апеляційного суду