Апеляційний суд міста Києва повідомляє


На 27 серпня 2015 року був призначений розгляд апеляційної скарги у судовій справі №11-сс/796/2345/2015, поданої адвокатами Дульським О. Л., Войченком С. В., Пархетою А. А. та Янченком П. М. в інтересах Медведька А. О., про продовження строку тримання під вартою на ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 13 серпня 2015 року.

Відповідно до вимог КПК автоматизованою системою документообігу суду під час реєстрації матеріалів апеляційної скарги в Апеляційному суді міста Києва був визначений склад судової колегії, до якого ввійшов суддя Лашевич В. М.

В ході судового засідання сторона захисту повідомила про те, що існують законні обставини, які виключають можливість участі судді Лашевича В. М. у розгляді апеляційної скарги, і можуть поставити під сумнів винесене колегією суддів рішення. Заслухавши доводи сторони захисту та враховуючи наявність правових підстав, суддя Лашевич В. М. заявив про самовідвід

Врахувавши заяву про самовідвід судді Лашевича, а також, те що існують законні підстави для задоволення самовідводу, колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ 27 серпня 2015 року у нарадчій кімнаті винесла ухвалу про те, що заявлений суддею самовідвід у кримінальному провадженні підлягає задоволенню.

Нагадуємо Медведько А. О. підозрюється у скоєнні умисного вбивства Бузини О., що вчинено за попередньою змовою групою осіб (п. 12 ч. 2 ст. 115 КК України).

Інформує Прес-служба Апеляційного суду міста Києва