Інформація у кримінальній справі Пукача О. П.


31 серпня 2015 року відбулося чергове судове засідання у справі щодо засудженого Пукача О. П. У судове засідання не з’явилися представники потерпілого Подольського О. І. Останні знову відмовилися заходити до зали судового засідання, хоча були присутніми у приміщенні суду.

Разом з тим, не прибув у судове засідання і захисник Пукача О. П. –Демиденко Г. О. та своїм листом повідомив, що він перебуває у відпустці.

Нагадуємо, що у зв’язку з тим, що адвокат Демиденко Г. О. систематично не з’являвся у судове засідання колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ відповідно до процесуального законодавства з метою дотримання розумних строків розгляду справи прийняла рішення доручити Київському міському центру безоплатної вторинної правової допомоги призначити засудженому Пукачу О. П. адвоката для здійснення його захисту в суді апеляційної інстанції. Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в місті Києві таким захисником призначив адвоката Гераська М. Г.

У судовому засіданні адвокат Герасько М. Г. оголосив клопотання щодо необхідності надання йому часу на ознайомлення із матеріалами справи щодо його підзахисного. Головуючий у судовому засіданні повідомив, що адвокат Пукача О. П. – Герасько М. Г. почав реалізовувати своє право на ознайомлення з матеріалами кримінальної справи із 21 серпня 2015 року. Заслухавши думки сторони обвинувачення, представника потерпілої Гонгадзе М. В – Теличенко В. В., думку засудженого Пукача О. П., адвоката Гераська М. Г., врахувавши кількість та об’єм матеріалів, з якими слід ознайомитися адвокату, та з якими останній вже ознайомився, колегія суддів вирішила надати йому час для ознайомлення з матеріалами кримінальної справи терміном 10 днів до 10 вересня 2015 року.

Також колегія суддів повідомила, що Подольский О. І. сплатив штрафи, які були накладені на нього судом, за адміністративні правопорушення – порушення порядку під час судового засідання.

У розгляду судової справи щодо засудженого Пукача О. П. оголошена перерва до 10 години 30 хвилин 11 вересня 2015 року.

Інформує Прес-служба Апеляційного суду міста Києва