Відбулась оперативна нарада


 

19 жовтня 2015 року відбулась нарада з суддями судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду міста Києва.

Заступник голови Апеляційного суду міста Києва Віктор Петрович Глиняний поінформував присутніх про те, що 20-21 жовтня 2015 року у стінах Апеляційного суду міста Києва відбудеться Українсько-німецький колоквіум з питань фахового обговорення судової реформи в Україні та обміну досвідом правосудної діяльності за участі представників Апеляційного суду міста Києва та Німецького Фонду міжнародного правового співробітництва та закликав усіх бажаючих взяти активну участь у даному заході.

Також судді були ознайомлені із інформацією стосовно статистичних даних діяльності суддів судової палати з розгляду кримінальних справ, зокрема щодо кількості апеляційних скарг на вироки по кримінальних справах та кримінальних провадженнях, апеляційних скарг на ухвали слідчих суддів, а також постанов про адміністративні правопорушення, що надійшли на адресу суду та були розглянуті суддями відповідної палати у період з 01 січня 2015 року по 19 жовтня 2015 року включно.

Окрім вищезгаданого, заступник голови суду довів до відома присутніх інформацію щодо фактів скасування та залишення без змін рішень та ухвал Апеляційного суду міста Києва Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Під час оперативної наради мова йшла і про правові позиції Верховного Суду України, що стосуються цивільних справ, а також про ряд постанов Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ про визнання такими, що втратили чинність, окремих постанов Пленуму ВССУ.

У ході зібрання активно обговорювалися й інші актуальні робочі питання суддівського корпусу Апеляційного суду міста Києва.

Інформує Прес-служба Апеляційного суду міста Києва