Графік ознайомлення з матеріалами справ


Графік ознайомлення з матеріалами цивільних та кримінальних проваджень та справ про адміністративні правопорушення, що знаходяться в провадженні суду, а також тих, що зберігаються в архіві суду

 

Безпосередня реєстрація заяв про ознайомлення зі справами та видача справ на ознайомлення (крім справ, що знаходяться в архіві суду) проводиться в приміщенні Київського апеляційного суду в кабінеті №0206 працівниками відділу забезпечення діяльності судової палати з розгляду цивільних справ та працівниками відділу забезпечення діяльності судової палати з розгляду кримінальних справ.

Безпосередня реєстрація заяв на ознайомлення з матеріалами судових справ, які зберігаються в архіві Київського апеляційного суду,  здійснюється у відділі прийому громадян та попереднього розгляду їх звернень. Видача на ознайомлення справ, які зберігаються в архіві, проводиться в кабінеті № 0604 працівниками відділу архівного діловодства та музейної справи.

Прийом та реєстрація письмових вимог (заяв) на видачу для ознайомлення справ здійснюється відповідно до графіку:

понеділок – четвер

з 09 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв.

 (безперервно)

п’ятниця

з 09 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.

  (безперервно)

Відповідно до ст. 53 Кодексу законів про працю України тривалість робочого часу напередодні святкових і неробочих днів скорочується на одну годину.