Визначено територіальну підсудність кримінальних проваджень відносно колишніх депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим Ільясова Р.І. та Кличнікова В.М.


04 січня 2017 року в Апеляційному суді міста Києва було призначено до розгляду клопотання прокуратури Автономної Республіки Крим про визначення підсудності у кримінальних провадженнях за обвинуваченням колишніх депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, а саме: Ільясова Р.І., Кличнікова В.М. – у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України.

 

За результатами розгляду Апеляційний суд міста Києва постановив:

 

клопотання прокуратури Автономної Республіки Крим про визначення підсудності у кримінальних провадженнях за обвинуваченням Ільясова Р.І. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України – задовольнити; кримінальне провадження за підозрою Ільясова Р.І. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України – направити до Солом’янського  районного суду міста Києва для розгляду по суті;

 

клопотання прокуратури Автономної Республіки Крим про визначення підсудності у кримінальному провадженні за обвинуваченням Кличнікова В.М. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України – задовольнити; кримінальне провадження за підозрою Кличнікова В.М. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України – направити до Дніпровського районного суду міста Києва для розгляду по суті.